
Сайлентблок кабіни MAN F2000 великий 81962100437
630 ₴
- В наявності
- Код: 020.028
+380 (96) 877-40-30
Відділ продажу запчастин- +380 (96) 123-96-24Відділ продажу запчастин Детальніше
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок кабіни MAN F2000 великий 81962100437 — це запчастина для вантажних автомобілів MAN F2000. Сайлентблоки кабіни слугують для амортизації та зниження вібрації, що забезпечує комфортне й безпечне пересування. Цей сайлентблок має великий розмір і є м'якою запчастиною, що забезпечує його високу якість і тривалий термін експлуатації. Заміна старих і зношених сайлентблоків на нові допоможе поліпшити роботу кабіни автомобіля та продовжити термін його експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 020.028 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 68 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.5 мм |
| Виробник | MAN |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Сумісність з моделлю | F2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴

