
Сайлентблок ресори МВ 3753200744 MB 9703200144 d18 x D50 x 96 x 64 SEM7897 SAMPA (011163 )
201,64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SEM7897
+380 (96) 877-40-30
Відділ продажу запчастин- +380 (96) 123-96-24Відділ продажу запчастин Детальніше
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори МВ 3753200744 MB 9703200144 d18 x D50 x 96 x 64 SEM7897 SAMPA (011163 )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sem Lastik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кросс-номери | Sampa 011163 |
| Висота | 95.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосовність | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Нова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,64 ₴

