
Маточина BPW 9т 0327230620 0327230410
4 098,98 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 070.253
+380 (96) 877-40-30
Відділ продажу запчастин- +380 (96) 123-96-24Відділ продажу запчастин Детальніше
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Маточина BPW 9т 0327230620 0327230410, Маточина BPW 9т 0327230620 0327230410, Маточина BPW 9т 0327230620 0327230410, Маточина BPW 9т 0327230620 0327230410
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 070.253 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Місце встановлення | Задня |
| Висота | 191 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 380 мм |
| Кількість отворів для болтів | 10 |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 098,98 ₴


