
Втулка стабілізатора RENAULT 67*38*60 5010130021
350 ₴
- В наявності
- Код: 5010130021
+380 (96) 877-40-30
Відділ продажу запчастин- +380 (96) 123-96-24Відділ продажу запчастин Детальніше
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| заміни | Ісх. | Властивості | Х-ка | |
|---|---|---|---|---|
| Renault | 50 10 130 021 | Внутрішній діаметр | d | 38 |
| Довжина [мм] | L | 60 | ||
| Зовнішній діаметр [мм] | D | 68 | ||
| Сторона встановлення | передний мост |
| Марка автомобіля | Модель, двигун, коробка передач, міст, кабіна |
|---|---|
| Renault Trucks | G, Major, Premium /TR/PR, AE, AE Magnum |
52019AUGER 4047755305147DT SPARE PARTS 4047755394509DT SPARE PARTS 27429FEBI BILSTEIN 2696.14LEMA 269614LEMA 16-34 032 0012MEYLE 16340320012MEYLE 253.050-00APE AUTOMOTIVE 25305000APE AUTOMOTIVE 50 10 130 021PE AUTOMOTIVE 5010130021PE AUTOMOTIVE 50 10 130 021RENAULT 5010130021RENAULT 080.007SAMPA 080007SAMPA 8800SEM LASTIK 50 10 130 021SIDEM 5010130021SIDEM 04.120.4251.240ST-TEMPLIN 041204251240ST-TEMPLIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sem |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | Auger 52019; Febi Bilstein 27429; Lema 269614; Meyle 16340320012; PE Automotive 5010130021; Renault 5010130021; ST-TEMPLIN 041204251240; Sampa 080007; Sem Lastik 8800; Sidem 5010130021 |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

